Wsparcie IT

placówek medycznych

Informacje

TAG System

Witam serdecznie na stronie internetowej firmy TAG System, firmy, która powstała jako odpowiedź na wyzwania stawiane przed placówkami opieki zdrowotnej, wyzwania dotyczące informatyzacji. W czasie 14 lat współpracy zarówno z dużymi placówkami jaki i małymi gabinetami lekarskimi na Śląsku poznaliśmy problematykę informatyzacji w ochronie zdrowia.

Nasza wiedza oparta jest na doświadczeniu zdobywanym przez lata przy realizowaniu licznych projektów oraz wspópracy z klientami.

Zapraszam do kontaktu.

Tomasz Gącerz

O firmie

JAKOŚĆ – KOMPLEKSOWOŚĆ – SZYBKOŚĆ

Nieustannie zmieniające się wymogi określane przez NFZ i Ministerstwo Zdrowia powodują konieczność szybkiego reagowania na płaszczyźnie informatycznej na nową sytuację celem zapewnienia sprawnego funkcjonowania placówki medycznej. To wszystko nie musi już spoczywać na Twoich barkach. Zapewniamy usługi w zakresie opieki serwisowej, wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, ochrony danych osobowych oraz doradztwo w zakresie doboru rozwiązań informatycznych.
Rozumiemy indywidualne potrzeby każdego klienta. Stawiamy na bliski kontakt dostosowując się do potrzeb Państwa placówki.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Aglomeracji Śląskiej.